Üzemeltetési és energiagazdálkodási ügyintéző

  • Cég neve

    Országos Vérellátó Szolgálat

  • Munkavégzés helye

    1113 Budapest, Karolina út 19-21.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • előkészíti és ellenőrzi az OVSz épületeinek energia és közmű hálózatát érintő felújítási, karbantartási és kisebb javítási munkálatait,
  • műszaki és szabványossági felügyeletet gyakorol az energia hálózatokon.
  • gazdálkodik a feladatkörébe utalt kerettel, nyilvántartja, és havonta egyezteti a költségeket.
  • előkészíti az épületek energia és közmű hálózataihoz tartozó megrendeléseket, szerződéseket, figyelemmel kíséri a szerződések végrehajtását, nyilvántartja a szerződéseket, szükség esetén módosítást kezdeményez,
  • előkészíti az épületek energia és közmű hálózatainak fenntartási, üzemeltetési munkákat, felügyeli és ellenőrzi a kivitelezések megvalósítását,
  • közreműködik az üzembe helyezési eljárásoknál, esetenként teljes körűen lebonyolítja.
  • érvényesíti a munkakörébe tartozó feladatok teljesítéséhez kapcsolódó számlákat,
  • előkészíti a műszaki (érintésvédelmi, szabványossági) hiányosságok megszüntetése érdekében szükséges intézkedést,
  • előkészíti, felügyeli, kiértékeli az energiaszerződéseket, indokolt esetben optimalizálást, módosítást kezdeményez, biztosítja az OVSz zavartalan működéséhez szükséges infrastrukturális feltételeket.
  • ellátja az üzemeltetési vezető által esetenként a feladatkörében rábízott feladatokat,
  • teljesíti a feladatkörébe tartozó adatszolgáltatási kötelezettséget,
  • elkészíti az energiagazdálkodás éves tervét,
  • nyilvántartja és folyamatosan karbantartja az épületek elektromos dokumentációjának nyilvántartását az építész munkatárssal együttműködve.

Elvárások

  • erősáramú berendezés szerelő, villanyszerelő, illetve más, hasonló szakterületen szerzett szakképzettség, technikusi végzettség, illetve ilyen szakirányokon szerzett OKJ végzettség
  • érettségi bizonyítvány (gimnáziumi-, vagy szakközépiskolai érettségi)
  • kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban is
  • határozott személyiség
  • terhelhetőség
  • műszaki érzék, műszaki és gyakorlatias gondolkodás
  • magas fokú problémamegoldó képesség, kreativitás a problémák megoldásában
  • empátia
  • legyen önálló, de rendelkezzen csapatszellemmel

Előnyt jelent

  • pénzügyi, gazdasági területen szerzett gyakorlat, esetleg igazolt iskolai végzettség,
  • energetikus, létesítményi energetikus, megújuló erőforrás energetikus, illetve más, hasonló területen szerzett oklevél, illetve felsőfokú szakképzésben  szerzett, valamint OKJ, vagy azzal egyenértékű más releváns végzettség, képzettség,
  • közigazgatási gyakorlat,
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • egészségügyi területen szerzett munkatapasztalat

A jelentkezéshez csatolandó:

  • részletes, fényképes szakmai önéletrajz
  • végzettséget, képesítéseket igazoló okmányok másolata
  •  hozzájáruló nyilatkozat a jelentkező személyes adatainak a jelentkezéssel összefüggő szükséges kezeléséről
  •  nyilatkozat büntetlen előéletről, illetve alkalmazás esetén az erkölcsi bizonyítvány beszerzéséről

Egyéb információk:

  • az egészségügyi szolgálati jogviszony 4 hónapos próbaidővel határozatlan időre szól
  • jelentkezési határidő: 2024. április 30.
  • az állás betölthető: elbírálást követően azonnal
  • a jelentkezéshez szükséges dokumentumokat az Intézet címére (1113 Budapest, Karolina út 19-21.) vagy elektronikus úton a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük megküldeni
  • a pályázatban a fizetési igényt kérjük feltüntetni